Cooper Vision Options Multi 100 ml

Typ
roztoky
Objem
100 ml

Roztok je víceúčelový, určený k desinfekci, hydrataci a skladování kontaktních čoček. Je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček. Každé balení roztoku obsahuje nové pouzdro. Novinka na trhu s roztoky od společnosti Cooper - VisionsRoztok je víceúčelový, určený k desinfekci, hydrataci a skladování kontaktních čoček.Je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček.Každé balení roztoku obsahuje nové pouzdro.

• Bez problémů
  • , zakoupeno v Čočky-kontaktní.cz

poměr cena kvalita super

• , zakoupeno v Čočkyshop.cz

• ok

nezaznamenala jsem žádný problém

Jen a jen doporučuji! :)

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

správná velikost, vydrží po dobu 3 měsíců, nedráždí oči, cocky jsou vždy OK.

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• Šikovné balení i do letadla
    • Složení jako slzy

Lze kapat i přímo do oka

• , zakoupeno v Lentiamo.cz

Roztok mi vyhovuje, čočky jsou vyčištěné už za 5 hodin.

• rychlý
    • účinný

Roztok je k mým čočkám asi nejlepší, co jsem sehnala, žádný jiný mi čočky nezregeneroval za tak krátkou dobu. Tomuhle stačí už tak 3-4 hodiny. Taky se mi líbí, že k němu často bývá pouzdro zdarma.

• zatím spokojenost

tento produkt mám prvně

• Naprosto mi vyhovuje. Mám s nim velice dobrou zkušenost

Tento produkt používám od samého začátku a nehodlám ho měnit.